Witaj w moim świecie.
Witaj w świecie, gdzie ciężka praca, marzenia, determinacja i odwaga,
pozwalają żyć bez ograniczeń
i wielokrotnie zwyciężać.
Owszem, nie jest tu łatwo, ale na pewno warto.

oskar pieprzak (20)
3

OSKAR PIEPRZAK​

Jestem przedsiębiorcą, sportowcem
i pasjonatem gór. Stąd pochodzę i jestem związany zarówno z moją małą ojczyzną – Podhalem, jak i tą dużą – Polską.

Zdobyłem dwukrotnie mistrzostwo Polski w quadach przeprawowych oraz pozycję siódmego zawodnika świata. Moi synowie uważa mnie za Super Tatę, a żona za świadomego męża, na co dzień gospodarza w domu. W firmie jestem liderem zespołu, z którym od lat buduje swój biznes. Mam na koncie tysiąc porażek, milion podjętych decyzji, setki spotkanych osób. Życiowe doświadczenie zdobyłem inspirując się ludźmi wielkimi, tak w sporcie, jak w biznesie i życiu. Moje motto życiowe to "Pięknie żyć " !

4

MARZENIE, CEL,
PRACA I SUKCES

Wszystko co nierealne - tak realizuję i tak żyję - zawsze na 100% od 20 lat.

oskar pieprzak (17)

Odważnie kreślone i zdecydowanie realizowane inwestycje. Zawsze oparte na pragmatyzmie, doświadczeniu, jakości i światowych trendach. W zgodzie z samym sobą, dzięki czemu praca to pasja i od zawsze frajda. W 2002 roku, zacząłem od firmy turystycznej, która działa nieprzerwanie do dziś, będąc liderem i jednym z czołowych przedsiębiorstw turystycznych w regionie Zakopanego i Podhala.

Podejmując często ryzyko i wielokrotnie trudne decyzje, zbudowałem od podstaw zespół utalentowanych ludzi oraz ekspercką pozycję firmy. Wykonując pracę event managera, czyli "najtrudniejszy zawód świata" zorganizowałem tysiące imprez grupowych i eventów firmowych, kształcąc w sobie doskonałego organizatora i logistyka. Jako właściciel pensjonatu, domków i apartamentów w Zakopanem nauczyłem się efektywnie zarządzać nieruchomościami. Jako artysta, marzyciel i wizjoner stworzyłem świetnie prosperującą agencję marketingową. Będąc przez cały ten okres aktywny w sporcie, stworzyłem profesjonalną wypożyczalnię sprzętu sportowego. Budując innowacyjne sale i parki zabaw, stałem się odważnym wizjonerem. Tutaj też niestety poznałem w praktyce definicje słów: "porażka, ambicja i pokora".

Dziś nadal buduję nowe marki, dbając o jakość produktów i usług, pielęgnując to co najpiękniejsze pod Tatrami i na Podhalu - sprzedaję radość i przyjemność ludziom z Polski, Europy i z końca świata. Jestem instruktorem i trenerem jazdy na quadach uczącym osoby prywatne, zawodników sportowych i funkcjonariuszy służb państwowych.

oskar pieprzak (7)
2

SPORT NAUCZYCIELEM
OSIĄGANIA CELU

Od dziecka w sporcie, stąd wielka pasja do rywalizacji i zwyciężania przekładająca się na inne dziedziny życia.

Sukcesy w różnych dyscyplinach sportu pomogły w niezachwianym dążeniu do kolejnych celów, kroków i zwycięstw. Sport nauczył mnie być tu i teraz. Wygrywać, przegrywać, ale przede wszystkim patrzeć przed siebie, a przeciwnikowi prosto w oczy. Walczyć do ostatniej sekundy i do ostatniego kilometra. Emocje w sporcie są wielkie, ale uczą opanowania i spokojnej głowy w każdej sytuacji. Pokora sportowa potrafi ukarać zawsze gdy chcesz więcej niż potrzebujesz, więc bywało że pomimo zespołowej wygranej, osobiście ponosiłem porażkę i wracałem do domu ze łzami w oczach. Sport drużynowy nauczył mnie współpracy, zrozumienia i akceptowania innych w dążeniu do celu. Sport indywidualny nauczył mnie działać, podejmować samodzielne decyzje, oraz odpowiedzialności za każdą minutę mojego życia. Dzięki temu wygrywałem najtrudniejsze zawody quadowe w Polsce. Sport to gotowość na każdą sytuację, także na taką, że teoretycznie obiektywny sędzia jest przeciwko zawodnikowi, ale jedynym na to sposobem jest wymagać od siebie więcej.

3

MOTYWACJA, ROZWÓJ I DOŚWIADCZENIE

Tym co spaja wszystkie przedsięwzięcia i ich powodzenie, jest świadomość i zdolność bycia liderem z jednoczesnym dystansem do siebie i innych.

oskar pieprzak (9)

Stawiam na ciągłe doskonalenie umiejętności, mistrzostwo zespołu oraz obsługę klienta, która stała się pasją, obsesją i oceanem wiedzy zdobytej przez obsługę tysięcy ludzi obsługiwanym przez mój zespół. Rozwijam się i uczę biznesu od najlepszych w Polsce i na świecie. Poznałem wielu trenerów, praktyków i moderatorów, by dziś sam stać się inspiratorem swojego zespołu. Swoim doświadczeniem dzielę się z innymi przedsiębiorcami, sportowcami i młodzieżą. Uczę ich pokonywania własnych ograniczeń, odkrywania samego siebie i walki o piękne życie.

Głośno mówię o moich porażkach. Najwięcej wymagam od samego siebie, przyciągam najlepszych i szlifuję talenty w firmowym teamie. Dyscyplina, determinacja, odwaga i praktyka to cechy, które w sobie pielęgnuję.

oskar pieprzak (2)
4

oD RODZINY
SIĘ ZACZYNA

Jestem szczęśliwym mężem mojej Kingi, a w konsekwencji ojcem naszych trzech energicznych synów - Huberta, Kuby i Olafa, których też nazywam artystami.​

Po 17 latach ciężkiej pracy nad tworzeniem, budowaniem i stabilizacji firmy zbudowałem własny dom u podnóża Gorców, gdzie pięknie żyję wraz z moją cudowną rodziną. Uważam że wszystkie dzieci mają swoje talenty i trzeba to w nich pielęgnować. Mają tworzyć, kierować i rozwijać się w każdej dziedzinie. Absolutnie nie można im tego zabierać, ani ograniczać. Rolą rodzica jest natomiast uczyć dyscypliny i odpowiedzialności. Nasze dzieci są aktywne fizycznie każdego dnia. Często sport łączymy z podróżami i edukacją. Moja żona Kinga jest także wychowana w sporcie i doskonale rozumie by zachować w dzieciach swobodę przekraczania granic, jednocześnie stojąc na straży dyscypliny, porządku i ładu.

Inspirujemy nasze pociechy jak niewielkim kosztem, ale z wielką pasją można zdobywać szczyty, doświadczać życia, odwiedzać nowe miejsca, poznawać ludzi i korzystać ze sprzętu jaki dostępny jest tylko dla najlepszych tego świata. Nie trzeba być mistrzem by czerpać wzorce któregoś z nich.

Ludzie, którzy mieli okazję mnie poznać, czy nawet współpracować przy różnych projektach wiedzą że mam ściśle profesjonalne podejście do wszystkiego co robię i jestem gotowy do realizowania najtrudniejszych zadań, pomysłów i projektów #ŻyjJakMistrzŚwiata to sposób myślenia, tego nie nauczysz się w szkole, na studiach od kolegów.

2

DZIAŁAMY,
DZIAŁAMY
I DZIAŁAMY!

Angażuję się w przeróżne projekty, wspieram i pomagam.​

oskar pieprzak (1)

Otwieram drzwi, pomagam, inwestuję swój czas, wiedzę, doświadczenie oraz pieniądze we wszystko co ma szansę stać się unikalnym produktem lub unikalna usługą, dając możliwość skalowania, marketingu i automatyzacji. Zawsze angażuję się na 100%.

Kocham ten region, tu się urodziłem i spędziłem większość mojego życia. Odkąd pamiętam, drzewo jako roślina i drewno jako materiał było dla mnie czymś wyjątkowym. Wszystko co z drewna cieszyło i dawało wewnętrzną moc. Drzewo, natura i las czyli Podhale, góry i region. Od zawsze dbałem o tradycję, góralszczyznę, kulturę i magię tego miejsca gdzie mieszkam na co dzień. Jestem zafascynowany moim regionem i kocham każdy kamień i każdą roślinę która go tworzy. Moje wolne chwile spędzam w górach. Wybudowałem dom u podnóża Gorczańskiego Parku Narodowego, co pozwala mi ekspresowo znikać w przyrodę, po przygodę, tak latem jak i zimą.

Z wdzięczności do Podhala, które pozwala mojej rodzinie żyć jak na wsi, wśród przyrody, a jednocześnie blisko świata, nowoczesności, wielokulturowości i turystów z całego świata - promuję ten region, dbam o jego rozwój i staram się by miał coraz większą rangę.

Chcesz poznać Oskara,
porozmawiać, a może zrobić
wspólnie coś dobrego?

Nie wiesz jaką decyzje sportową lub biznesową podjąć,
jak wyjść na szczyt wielkiej góry by w końcu zobaczyć co jest po drugiej stronie ?

Nie wiesz kiedy przestać pracować i zacząć żyć?
A może szukasz pomysłu na więcej czasu z dziećmi i rodziną, wspólne pasje i podróże?

Porozmawiaj z Oskarem - kontakt przez e-mail.